Ana Sayfa > 10 ADET/GRUP SC/UPC SC/UPC Fiber Optik Patch Cord Jumper Kablo, SM, simplex, 9/125, 3 Metre SC UPC

10 ADET/GRUP SC/UPC SC/UPC Fiber Optik Patch Cord Jumper Kablo, SM, simplex, 9/125, 3 Metre SC UPC

₺103.44

  • Kablo uzunluğu: 3m
  • paket: Evet
  • ürünleri Durum: Stok
  • Marka Adı: dower me
  • Model Numarası: SC/UPC- SC/UPC
  • tip: Jumper
  • Fibre Type: Single-Mode
  • Cable Type: Simplex
  • Connector A: SC/UPC
  • Connector(s) B: SC/UPC
  • Quantity: 10 PCS / LOT
  • Cable Length: 3m
  • Birim Tipi: lot (10 Paket/lot)
  • Paket Boyutu: 3cm x 3cm x 3cm (1.18in x 1.18in x 1.18in)


özellikleri:
onlar yeni SC/PC-SC/PC-SM-1-3.0mm-3m fiber optik Patch Kablosu. şiddetle test için iade ve ekleme kaybı, bu kordonlar 568-B.3 TIA standartları aşmak için geliştirilmiştir.
durum: Marka-yeni
konnektörler: SC
yoğunluk: Simplex (1 Strand)
bitirmek/Boyutu: PC Polonya
uzunluk: 3 Metre (s)
çapı 3mm
lif tipi: Tek-Modu (9/125um) miktar: 10 ADET/GRUP
Sepcifications:
parametreler birim çalışma Dalgaboyu 1310,1550 nm ekleme Kaybı (Tipik) 0.10 dB dönüş Kaybı (Min.) tekli PC > 40 dB UPC > 50 dB APC > 60 dB Multimode PC > 30 dB çalışma Sıcaklığı -10 ~ 75 °C depolama Sıcaklığı -40 ~ 85 °C
gönderi ve Ödeme:
1. biz 1-3 gün içinde parsel sevk eğer ödeme yaptıktan sonra.
ve ödeme aşağıdaki şekillerde YeniFabrika.co tarafından kabul: Kredi kartı, TT, Western Union ve Qiwi cüzdan.
2. The sevkiyat Çin post air mail yoluyla ücretsiz nakliye olduğunu, paket ağırlığı fazla 2 kg veya paket boyutu 90 CM daha büyük olduğunu, biz kullanacağız EMS vb veya hava posta ile iki parsel veya daha fazla parsel ile gemi.
3. Talimat: paketin ayrıntılarını işaretlenmiş ağırlık ve boyut malların gerçek ağırlık ve boyut değil, gerçek ağırlık ve boyut bilmeniz gerekiyorsa, sen sadece bize başvurmanız gerekir.
4. Teslim süresi:
1) Ulaşım gelişmiş ülkelerde yaklaşık 7-45 gün.
2) Uzak ülkeler yaklaşık 2-8 hafta.
5. daha hızlı nakliye yöntemi kullanmak istiyorsanız alıcı Varsa, EMS gibi, DHL vb, artış nakliye hakkında bizimle iletişim kurunuz.
6. Instruction: nakliye zaman alıcının gümrük zaman veya Mücbir bağlıdır Sebepler. alıcı uzun bir süre içinde mal almazsa, biz umut alıcı gümrük ya da yerel postane irtibata geçebilirsiniz, yakında mal almak için.
Gümrük hakkında:
1. sipariş almasını sağlamak amacıyla olmadan veya alt ithalat vergisi, biz olarak ilan edecek " hediye " bir ile alt değeri ödenen toplam fiyat yansıtmamaktadır veya ürünün piyasa değeri ve farklı tarife kuralları olan ülkeler için geçerli olmayabilir.
2. Or bize bir mesaj bırakabilir ne kadar biz gümrük beyannamesi yapmak gerekir. biz yönergeleri izleyin mutluyuz.
3. Any ithalat ücretleri veya ücretleri alıcının sorumluluğundadır.
4. suppliers gümrük departmanı tarafından kaynaklanan gecikmelerden sorumlu değildir ülkenizde.
5. Additional maliyetler veya gecikmeler uluslararası ticaret sırasında oluşabilir. biz içtenlikle ek ithalat maliyetlerinin veya kullanmayın gümrükleme gecikmeler iadesi talebinde bulunan veya negatif ayrılmadan bir gerekçe olarak geribildirim.
satış sonrası Servis:
biz sevkiyat öncesi malların kalitesini kontrol edecek. bazı beklenmedik sorunlar ne varsa, biz alıcı ile sorunları çözmek için umut aşağıdaki şekillerde dostu aracılığıyla:
1. kalite sorunu ise, alıcı malları aldıktan sonra 15 days içinde iddia gönderebilirsiniz, zorundadır alıcı fotoğraf ya da video ve tanımlamak için satıcıya diğer kanıt.
2. Insan Yapımı hasarlı, alıcılar tam sorumluluk almak.
3. Ürün kalitesi işleme programı:
1) alıcı bize malları iade ve iade nakliye masrafları sorumludur; biz mal aldıktan sonra, biz alıcı yeni bir ürün gönderecek ve yeniden nakliye maliyeti ödemek.
2) mallar (nakliye dahil toplam fiyat az 10 USD) kalite sorunları, biz alıcı sonraki amacıyla yeni bir ürün yollayacağız; alıcı yok yakın dönemde yeni bir düzen yapmak için düşünmüyorsanız, alıcı nakliye maliyeti yeniden ödemek ve yeni bir ürün yeniden isteyin.
geribildirim:
1. Biz başarılı olmak için müşteri memnuniyetine bağlıdır. bu nedenle, görüşleriniz bizim için son derece önemlidir.
2. bizim öğeler memnun iseniz, bize olumlu bir geribildirim bırakın lütfen. biz daha sonra size bir olumlu geribildirim bırakacaktır.
3. herhangi bir olumsuz ya da nötr geribildirim ayrılmadan önce bize Ulaşın. herhangi bir sorunları çözmek için biz ilgileneceğiz kısa sürede.
biz 9:00 6 Gün bir hafta çalışmak-pazartesi 18:30-Cumartesi Pekin Zaman.

Etiketler: Ucuz 10 ADET/GRUP SC/UPC SC/UPC Fiber Optik Patch Cord Jumper Kablo, SM, simplex, 9/125, 3 Metre SC UPC, Yüksek Kalite 10 ADET/GRUP SC/UPC SC/UPC Fiber Optik Patch Cord Jumper Kablo, SM, simplex, 9/125, 3 Metre SC UPC, Çin Bilgisayar Kabloları ve Konnektörleri Tedarikçiler.

İlgili ürünler: